Menü
Sepetim

Kapıda Ödeme | Kargo Bedava | 6 Taksit

Rational CMP 101G Kombi Fırın-Gazlı-10 GN 1/1

Rational CMP 101G Kombi Fırın-Gazlı-10 GN 1/1
Kargo Bedava -51 %
Rational CMP 101G Kombi Fırın-Gazlı-10 GN 1/1
 

 

Özet

80 ile 150 arası günlük yemek sayısı, Ölçüler: 84,7x77,1x104,2 cm
  • Stok Durumu: Stokta
  • Stok Kodu: FRN101CGEO
68.428,60₺
138.239,60₺
Vergiler Hariç: 68.428,60₺
Havale/EFT Ödemelerine
Ekstra %2 İndirim: 67.060,03₺

10x GN 1/1 GAZLI KOMBİ FIRIN

Ölçüleri: 84,7x77,6x104,2 cm

CombiMaster® Plus. 
On parmağında on marifet.

Yemek pişirmek, ayrıntılı bir titizlik gerektirir. Aşçı için olduğu kadar, kullandığı araçlar bakımından da. CombiMaster® Plus her bakımdan milimetrik çalışır: gelişmiş teknoloji sunar ve aşçının kendine özgü el sanatına destek verir.

Sağlamdır, kullanımı kolaydır ve her zaman üstün yiyecek kalitesi elde edilmesini sağlayan fonksiyonlarıyla kendini kanıtlamıştır: çıtır çıtır kabuklar, sulu sulu et fırın yemekleri, yoğun aromalar, doygun renkler, korunan vitamin ve mineraller. Bütün bunlar, hassas bir şekilde denetlenen pişirme haznesi ikliminin yanı sıra sıcaklığın, nemin, hava akımının ve pişirme süresinin ayrıntılı bir şekilde ayarlanması sayesinde gerçekleşir.

Bir bakışta avantajları:

  • Sınırsız çeşitlilik

  • Optimum pişirme haznesi iklimi

  • Benzersiz pişirme performansı

  • Kullanımı çocuk oyuncağı

 

CombiMaster® Plus, manuel olarak kullanmak istediği, klasik bir buharlı kombi fırın arayan herkes için, ihtiyaçlarına uyarlanmış çözümdür. Olağanüstü kalitede yiyeceklerden malzeme kullanımında iyileştirmelere, daha düşük tüketimden zaman tasarrufuna kadar, çıtayı daha da yükseltiyor.

Yer ihtiyacı bakımından gayet alçakgönüllüdür: Şimdiye kadar bir sürü pişirme cihazıyla, çok emek ve yer harcayarak ürettiğiniz yiyecekleri artık yaklaşık sadece 1 m² alanla yetinen tek bir cihazla yapacaksınız.

Aşağıda, beş uygulama seçeneği açıklanmıştır. 

Buharlı pişirme modu: 
30 °C - 130 °C.

Yeni buhar kontrol sistemine sahip, yüksek performanslı taze buhar jeneratörü her zaman hijyenik taze buhar üretir. Su eklemeden ve ön kaynatma süresi harcamadan pişirirsiniz. Sabit pişirme haznesi sıcaklığının yanı sıra maksimum buhar doygunluğu sayesinde eşit ve hassas bir pişirme işlemi gerçekleşir, dolayısıyla üstün kalitede yiyecekler elde edersiniz. İştah açıcı renkler, al dente kıvam ve özellikle sebzelerde besin maddelerinin ve vitaminlerin korunması garantilenir. Krem karamel, tartlar, gurme işi balıklar veya Mousseline sosu gibi en hassas yiyecekler bile, büyük miktarda da olsa hiç zahmetsiz bir şekilde çıkar.

Sıcak hava modu: 
30 °C - 300 °C.

Yüksek hızdaki hava sirkülasyonu, malzemeleri her yönden sarar. Etin proteini hemen bağlanır, böylece içi mükemmel derecede sulu kalır. 300 °C sıcaklığa ulaşan kesintisiz kuru hava, teknik bir ayrıntıdan ibaret değildir; ayrıca tam yüklemede bile gereken kapasite fazlasını sunar. Sulu sulu ve nar gibi kızarmış fırın yemekleri, kalamar, kroket, sigara böreği ve tavuk kanat gibi derin dondurulmuş ürünler veya gevrek hamur işleri ancak bu şekilde mümkün olur.

Kombinasyon modu: 
30 °C - 300 °C.

İkisi bir arada kullanıldığında, sıcak buharın kısa pişirme süresi, daha az kızartma firesi, yüksek su oranı gibi tüm avantajlarıyla kuru havanın yoğun aroma oluşumu, iştah açıcı renk doygunluğu ve çıtır kabuklar oluşturma özellikleri bir araya gelmiş olur. Hiç çevirmenize ve döndürmenize gerek kalmadan, çok daha kısa pişirme süresiyle, normalde ortaya çıkan kızartma kayıplarını % 50 ye varan oranda önlersiniz.

Finishing®: 
üretimle servisin sistematik bir şekilde birbirinden ayrılması.

Garnitürlerden komple menüye kadar: Tam kıvamında hazırlanıp soğutulan yiyecekleri CombiMaster® Plus cihazındaki optimum iklim sayesinde en kısa sürede servise hazır sıcaklığa getirirsiniz - ister tepsilerde, ister tabaklarda, ister kaplarda. Siz esneklik kazanırsınız, konuklarınızınsa keyfine keyif katılır. Çünkü uzun süre sıcak bekletmekten kaynaklanan kalite kaybı tamamen ortadan kalkar.

Otomatik temizlik 
Kolayca tertemiz

Yeni otomatik temizleme fonksiyonu sayesinde CombiMaster® Plus üniteniz neredeyse kendi kendine hijyenik temizliğe kavuşur - temizlik programı istenirse gece de çalıştırılabilir

5 farklı hava hızı: 
Daima doğru hızda.

İster hassas ister dayanıklı yiyecekler olsun, CombiMaster® Plus cihazı her yiyecek için doğru hava hızına sahiptir. Sufle, ekler veya bisküviler de kolayca hazırlanabilir.

 

Özellikler
ÜRÜN TİPİKombi Fırını
VOLT230V
GÜÇ KW0,37 Kw
SERİCMP
ENERJİ TÜRÜGazlı
TEPSİ KAPASİTESİ10 Tepsili
PANELDokunmatik
BUHAREvet
TEPSİ ÖLÇÜSÜGn 1/1
YIKAMA ÖZELLİĞİOtomatik Yıkamalı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Tüm kartlara altı taksit
AyTaksit TutarıToplam Tutar
1
3
6
Hepsiburada satış kanalı
86.882,43
Trendyol satış kanalı
Yayında Değil