Menü
Sepetim

Kapıda Ödeme | Kargo Bedava | 12 Taksit

Küvet Taşıma Arabası

Küvet Taşıma Arabası

Küvet taşıma arabası otellerde, yemekhanelerde, restoranlarda özetle toplu yemeklerin yapıldığı ve gün içinde çok sayıda misafir ağırlayan işletmeler için oldukça kullanışlı olan bir araçtır.

Küvet taşıma arabası sayesinde gn küvetlerinizi mutfağınızda istiflemenize imkanız olur. Bu sayede çalışma alanınızı daraltmadan ve mutfağınızda dağınık bir görüntü olmadan temiz ya da kirli küvetlerinizi sınıflandırarak bir arada tutabilirsiniz.  

Küvet taşıma arabası modelleri tekerlekli sisteme sahip olduğundan dolayı bir yerden bir yere sevk etmek de oldukça kolaydır. Örneğin yıkanması gereken küvetleri yerleştirerek yıkanması gereken alana kolayca taşıyabilirsiniz. Tek tek götürmektense tek seferde ve pratik bir şekilde taşınmasının sağlanması hem işçilikten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.  

Üzerinde muhafaza edebileceğiniz gn küvet sayısına göre farklı kapasitelere sahip modeller arasından ihtiyacınıza uygun ve konumlandırabileceğiniz alanı referans alarak ebatlarını değerlendirip uygun model üzerinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Küvet Taşıma Arabası Fiyatları

Endüstriyel mutfak sektöründe lider olan markalarının küvet taşıma arabası modelleri fiyatından başlayarak kapasite ve tipine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde bulunan küvet taşıma arabası modellerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz. (Küvet Taşıma Arabası (emutfak.com.tr))

Henüz sitemizde açmadığımız on binlerce ürünümüz daha var. Hemen satış temsilcimizle iletişime geçin, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü bulmanıza yardım edelim. Bize 0850 346 8646 nolu telefon numaramızdan, 0555 887 77 66 nolu whatsapp hattımızdan, satis@eMutfak.com.tr adresinden veya eMutfak iletişim formumuzdan yazarak ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.