Menü
Sepetim

Kapıda Ödeme | Kargo Bedava | 12 Taksit

Ödeme ve Teslimat

1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Online tek ödeme ya da Online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödemenizin kredi kartınıza yansıması bankalara göre farklılık gösterebilmektedir.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; E MUTFAK ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ 3 iş günü içerisinde ürün bedelini kredi kartınıza iade eder. Ancak kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. (Not: Ürünün desi veya ağırlığına göre kargo firmalarının sınırlamalarından ötürü Aras Kargo, Mng Kargo veya ambarla gönderim sağlanabilir.) Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise, hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 (850) 346 8646 numaralı telefonu arayarak veya 0555 887 77 66 numaralı telefonu arayarak, Whatsapp'dan yazarak veya satis@emutfak.com.tr adresine mail atarak bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Kritik Stok, Termin Sorunuz etiketli ürünlerin, kendi depomuzda stoğu bulunmamaktadır. Siparişe istinaden üretici ya da ithalatçısından tedarik edilmektedir.
Bu ürünleri müşteri temsilcimiz ile teyitleşmeden satın almanız durumunda termin ya da fiyat garantisi verilememektedir. Bu ürünlerin satışa kapatılmamasının ve üründe tahmini fiyat bilgisi bulunmasının sebebi; müşterilerin arama motorları aracılığıyla ürüne erişimini mümkün kılmaktır. Endüstriyel ürünler satmakta olduğumuz için birçok ürün sipariş üzerine üretilmekte ve hiçbir firmanın deposunda stokta bulunmamaktadır.