Menü
Sepetim

Kapıda Ödeme | Kargo Bedava | 12 Taksit

Buharlı Pişirici

Buharlı Pişirici

Mutfaklarda farklı yöntemlerde pişirme teknikleri bulunmaktadır. Bu teknikler arasından en sağlıklı olanlardan biri de buharda pişirme tekniğidir. Bu yöntem sayesinde besinlerin içerisindeki vitamin ve mineralleri maksimum düzeyde kaybetmeden korunmasını sağlar.  

Salatalarda, et ve tavuk tabaklarında garnitür olarak gibi servis edilen sebze çeşitlerinde özellikle tercih edilen bu pişirme yöntemi sayesinde besin değerlerini korurken aynı zamanda taze görüntüsü ile de göze de hitap edilmesini sağlamaktadır. Bu işlemi içerisinde su kaynayan bir tencere üzerine ekleyeceğiniz delikli bir tabaka ve üzerine de kapak yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bunu az sayıda ürün için yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfaklarda tek seferinde daha fazlasına ihtiyacınız olmaktadır. Burada yardımınıza buharlı pişirici yetişmektedir.

Buharda pişirme aparatı sayesinde zamandan ve işçilikten oldukça tasarruf edebilirsiniz. Tek seferde birden çok porsiyonluk ürünü çıkarmanıza ve servis için hazır hale getirmenizi sağlar. Buharda pişirme makinesi bu noktada mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olmaya adaydır.

Buharlı Pişirici Fiyatları

Endüstriyel mutfak sektöründe lider olan markalarının buharlı pişirici modelleri  fiyatından başlayarak kapasite ve tipine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde bulunan buharlı pişirici modellerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz. (Buharlı Pişirici (emutfak.com.tr))

Henüz sitemizde açmadığımız on binlerce ürünümüz daha var. Hemen satış temsilcimizle iletişime geçin, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü bulmanıza yardım edelim. Bize 0850 346 8646 nolu telefon numaramızdan, 0555 887 77 66 nolu whatsapp hattımızdan, satis@eMutfak.com.tr adresinden veya eMutfak iletişim formumuzdan yazarak ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.